Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bostancıda Katliam

YazarMesaj
Salih*
Runist yönetmen

Salih*

Erkek
Doğum tarihi : 09/09/94

Bostancıda Katliam Empty
MesajKonu: Bostancıda Katliam   Bostancıda Katliam EmptyPtsi Nis. 27, 2009 6:33 pm

Arkadaşlar Bugün Bizim Oklun Orda Sayılır Sonuçta Bize Yakın yani Tererüstler Basttı Gerçekten Çok Korktuk
Şu Anda Haberle iİlgili Bilgileri Buluyorum ..

İlk Görüntüler

Bizim Burası Daga Döndü ...
Ne Olucak Abi Buralar ..
Tererüstler Ülkemizi Beyenmiyorsa Gitsinler ! istemiyoruz ..

Son Gelişmeler;

09:55 Üç büyük patlamanın ardından NTV kameramanı ve bir vatandaş vuruldu. Boynundan yaralanan vatandaş ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından panik içinde etrafa doğru kaçıştı.

Muhabirimizin hücreevinin hemen karşısındaki binadan bildirdiğine göre dairede tam 3 ayrı patlama yaşandı. Bu patlamalar oldukça büyük çaplı patlamalar.

Polis binada bulunan bina sakinlerini itfaiye araçları vasıtasıyla tahliye etmeye başladı. Binada oturan vatandaşlar arasında bayılanlar ve sağlık problemleri yaşayanlar bulunduğu belirtiliyor.

Çevrede silah sesleri arttı. Polis gaz bombası kullanıyor. Polisin şuanda dairenin yan binasına girmeye çalıştığı bilgisi geldi. Çatışmalar yeniden başladı. Duvarlar delik deşik. Polis çatışma yaşanan dairenin yan dairesine girmeye çalışıyor. Zanlının AKP ve 1. orduya saldırı olayının faili olarak arandığı ortaya çıktı.
Bostancı'da Gösteri Merkezi'nin karşısında bulunan Emanet sokak Pınar apartmanında sabah 04:30'da çatışma çıktı. 10 katlı binanın 1. katında oturan kişinin Bingöllü olduğu öğrenildi. Daireyi yaklaşık 10 gün önce kiralayan zanlının apartman sakinleriyle de son günlerde kavgalı olduğu öğrenildi.

Kısaca Bahsettim ..
Bıktım
https://runist.yetkin-forum.com

Bostancıda Katliam
1 sayfadaki 1 sayfası