Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Teyzanne

YazarMesaj
ravenclaw
Runist yönetmen

ravenclaw

Erkek
Doğum tarihi : 24/07/88

Teyzanne Empty
MesajKonu: Teyzanne   Teyzanne EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 9:01 pm

Teyze ve anne isimlerinin birleştirilmesiyle oluşan Teyzanne isimli dizinin ilk bölümü dram. Daha sonra komedi olarak devam edecek.

Kardeşi ölen bir kadının, yiğenlerinin başına onların annesiymiş gibi geçmesi ve sonrasında yaşanan olaylar konu ediliyor. Çok başarılı bir diş hekiminin bir anda bir varoş mahallesindeki yaşama savaşı anlatılıyor.

Star TV'de yayınlanacak olan dizinin başrolünde İnci Türkay var. Diğer oyuncular arasında ise Erkan Sever, Murat Serezli ve 3 küçük kız oyuncu bulunuyor.

Haberturk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programına konuk olan Gani Müjde, Pazar günleri yayınlanması planlanan dizinin sadece senaryosunu yazdığını ve bundan sonra da senaryo grubuna destek vereceğini ifade etti.

HOLLYWOOD'DA BİLE ÖRNEĞİ YOK

Birbirine benzer işler yapmaktan kaçındığını ifade eden Müjde,"Bambaşka olmalı. Teyzanne, hiç bir fikre benzemiyor. Belki de Hollywood'da da örneği yok" diye konuştu.

Yeni çekeceği filmi ile ilgili de ipucu veren Gani Müjde, "Muhtemelen şunu diyecekler, 'Aa bu Hollywood'da daha önce yapılmıştı'. Ben de diyeceğim ki Hollywood'dan 10 sene önce ben yaptım ve belgesini de göstereceğim. Ben fikre aşığım. İyi bir fikir bulunmalı önce" dedi.

Teyzanne Teyzanne3

Teyzanne
1 sayfadaki 1 sayfası