Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Runist-Cafem* | Dostluk Ve Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Mezarlıkta kızlar

2 posters
YazarMesaj
Salih*
Runist yönetmen

Salih*

Erkek
Doğum tarihi : 09/09/94

Mezarlıkta kızlar Empty
MesajKonu: Mezarlıkta kızlar   Mezarlıkta kızlar EmptyCuma Tem. 18, 2008 6:24 pm

Merhaba arkadaşlar ilk önce kendimi tanıtayım adım Lale.Bir gün bizim tarasaya kuzenimle oturmaya karar verdik.Ama ben biras tırstım.Daha sonra ben (tarasa büyük bizim )tarasada 2 minik kız gördüm.Sonra bçok korktum kuzenime bağırarak söledim.O hiçbirşey gösrmediğini söledi.Ben korktum ve ewe indim kuzenimde geldi.Diğer gün ise büyük annemin mezarına gittik ben büyük annemi çok seviyordum.Sonra ben burada kalıcam dedim kuzenle kaldıkBiras hava kararmıştı ben ewe gidelim artık dedim kapıya gittik ama kapıyı tarasada gördüğüm 2 küçük kız tutuyordu.Biz korktuk hemen geri kaçtık.orada büyük annemi gördüm bana''O kızların yanına git''dedi bizde gittik.Meğersem o 2 küçük kız büyük annemin 2 çocuğuymuş ve trafik kazasında ölmüşler.Annemler bana daha yeni annatılar ..
https://runist.yetkin-forum.com
!ReM
Runist yönetmen

!ReM

Doğum tarihi : 17/09/94

Mezarlıkta kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Mezarlıkta kızlar   Mezarlıkta kızlar EmptyCuma Nis. 17, 2009 7:20 pm

İnanmıyorum çok korkunç
Allahtan alıntı

Mezarlıkta kızlar
1 sayfadaki 1 sayfası